1

תכנון ופיתוח של הסוללה

תכנון ופיתוח של סוללה נטענת המבוססת על תאי Li-Ion מצריך ידע ונסיון רב בכל הקשור לבחירת התאים, דרישות הבטיחות בשימוש בסוללות, הזיווד המתאים למוצר ובמיוחד בכל הקשור לאיזון החשמלי של הסוללה וניהול האנרגיה בתאים.

לקבלת הסוללה המתאימה ביותר למוצר הסופי, הצוות המקצועי של חברתנו מלווה את הלקוח משלב התכנון הראשוני ועד ליישום הדגם המוגמר במוצר הסופי.

2

בחירת התאים

בחירת יצרן הסוללות וסוג התאים המרכיבים את הסוללה מבטיחים את פתרון האנרגיה המתאים ביותר למוצר לו מיועדת הסוללה. בחירה זו באה לידי ביטוי במתח, הספק זרם וזמן עבודה ממושך. תאי סוללות הליתיום-יון Li-Ion המרכיבים את הסוללה, קיימים בדגמים שונים ובשתי תצורות: מלבן (Prismatic) או גליל (Cylindrical) , כאשר כל דגם תא מיועד לשימוש שונה על פי ההספק, צריכות הזרם ותנאי העבודה הנדרשים.

לפרטים
3

בחירת מעגל ניהול האנרגיה - BMS

יחידת ה-Battery Management System) BMS) הינה כרטיס אלקטרוני המוצמד לסוללה הכולל בקר חכם שתפקידו למדוד ולבקר את המתח והזרם של תאי ה- Li-Ion המרכיבים את הסוללה. קיימים דגמים שונים של כרטיסי BMS המיועדים לסוללות במתחים והספקים שונים. ביצועים מהירים ומדויקים של המדידות ובקרת הזרם והמתח מאפשרים עבודה מוצלחת של הסוללה גם בדרישות עומס קיצוניות ומאפשרים את פעולתה התקינה לזמן ממושך ומחזור חיים מקסימלי.

4

הרכבה וייצור

באמצעות שלשה קווי ייצור מהמתקדמים מסוגם בעולם, המיכשור המתקדם וקווי הרכבת סוללות ידניים ואוטומטיים, מייצרת חברתנו בכל זמן נתון דגמים שונים מכמויות בודדות ועד לאלפי יחידות בזמני אספקה קצרים ומהירים. ניהול הייצור שלנו מגובה במערך אבטחת איכות בסטנדרטים בינלאומיים ומוצרינו עומדים בכל דרישות התקן לבטיחות ושינוע סוללות באויר ובים.